Automatický zavlažovací systém

Pridané:
Pred 815 dňami

Automatický zavlažovací systém je zariadenie, ktoré Vám umožní mať viac voľného času, šetriť vodu a peniaze.

POTREBUJEM AUTOMATICKÝ ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM?

Máte radi sýtozelený, hustý a zdravý trávnik? Viete si čas strávený s hadicou v ruke predstaviť úplné inač, napríklad so svojimi deťmi, manželkou, rodinou či priateľmi? Urobte rozumnú investíciu a nainštalujte si zavlažovací systém, ktorý Vám ušetrí čas a peniaze. Automatický zavlažovací systém je časovo nenáročný a veľmi efektívny spôsob polievania vašej záhrady, parku, či športového areálu. Vyžaduje vyššiu počiatočnú investíciu, ktorá sa Vám ale rýchlo vráti v podobe ušetreného času a peňazí za vodu. Zavlažovací systém polieva pravidelne, rovnomerne, presne vtedy keď je to potrebné a hlavne efektívne, a to aj vtedy keď nie ste doma. 

AKO NA TO?

Skôr než sa rozhodnete zaobstarať si automatický zavlažovací systém, je veľmi dôležité konzultovať Váš zámer s profesionálnou firmou. Konzultácia je veľmi dôležitá, či ste len vo fáze výstavby rodinného domu alebo už máte záhradu komplet hotovú. Predídete tak zbytočným problémom v budúcnosti. Naši odborníci Vám veľmi radi vysvetlia všetko ohľadom zavlažovacieho systému a s ochotou Vám zodpovedajú všetky vaše otázky.Túto službu poskytujeme pre Vás úplne zadarmo. Neváhajte nás kontaktovať.

POSTUP

  • obhliadka miesta (zdroj vody, veľkosť pozemku, elektrika)
  • návrh, projekt, cenová ponuka
  • odsúhlasenie
  • realizácia
  • test celého systému
  • platba

AKO AUTOMATICKÝ ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM FUNGUJE
1. RIADIACA JEDNOTKA

Riadiaca jednotka je najdôležitejšou súčasťou zavlažovacieho systému. Po naprogramovaní sa postará o spustenie jednotlivých vetiev systému, v presne stanovený čas. Vďaka riadiacej jednotke ľahko zabezpečíte, aby sa voda dostala v správnom čase, na správne miesto.

2. DAŽĎOVÝ SENZOR

Neoddeliteľná súčasť celého zavlažovacieho systému je dažďový senzor. Dažďový senzor na základe spadnutých zrážok ovláda riadiacu jednotku. Nedochádza k plytvaniu vody a premočeniu trávnika.

3. SPOJOVACIE POTRUBIE

Na distribúciu vody od zdroja k postrekovačom sa používa rôzny spojovací materiál a LDPE potrubie.

4. VENTILOVÁ ŠACHTA

Ventilové šachty slúžia na umiestnenie elektromagnetických ventilov.

5. OVLÁDACIE VENTILY

Riadiaca jednotka v stanovenom čase otvára a zatvára elektromagnetický ventil.

6. POSTREKOVAČE

Zavlažovacie postrekovače a trysky sú základným prvkom zavlažovacích systémov.

7. KVAPKOVÉ HADICE

Kvapkové hadice sa používajú na podzemné zavlažovanie trávnikov alebo na kvapkovú závlahu kríkov, kvetov, zeleniny alebo stromov.