O nás

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje svoje služby v oblasti zavlažovacích systémov od roku 2017. Naša spoločnosť vznikla na základe zistenia, že na trhu je veľa firiem, ktoré sa venujú službám v záhradníctve, ale len málo ktorá výhradne zavlažovaniu. To, že našou hlavnou náplňou je zavlažovanie a nie starostlivosť o celú vašu záhradu, je našou výhodou. Máme dostatok času venovať sa len Vášmu projektu, od návrhu až po realizáciu. Pre našich zákazníkov je hlavnou výhodou, že v prípade údržby, poruchy, jarného servisu, zazimovania či len konzultácie sme Vám stále k dispozícii. Máme profesionálne zaškolený personál a sme pripravení uspokojiť všetky Vaše potreby, spojené s vodou vo Vašej záhrade alebo dome. Ak chcete mať dokonalý trávnik, nestačí ho len zavlažovať a hnojiť, potrebuje aj pravidelné kosenie. V roku 2020 sme sa stali oficiálnym autorizovaným predajcom robotických kosačiek Robomow.

Najväčším prínosom automatického zavlažovacieho systému a robotickej kosačky je predovšetkým úspora času, peňazí a vody. Ak Vás polievanie záhradnou hadicou a kosenie trávnika nebaví, bolí vás chrbát z namáhavého behania po záhrade alebo na to jednoducho nemáte čas, hodí sa práve Vám.

Robomow

Robomow sú robotické kosačky, ktoré patria k najlepším výrobkom na trhu. Robotická kosačka je plne automatizovaný stroj, ktorý je vybavený elektromotorom, rotačným systémom so žacími nožmi a Li-Ion batériou. Na výrobu kosačiek Robomow je kladený veľký dôraz, najmä z pohľadu kvality. Každý stroj je starostlivo testovaný. Robomow je jediná robotická kosačka na trhu, ktorá má natoľko silné nože, že pokosí aj vyšší trávnik. Vďaka uloženiu nožov cez dráhu kolies, dokáže pokosiť aj okraj trávnika, čím sa úplne odlišuje od svojej konkurencie. Automatické kosačky Robomow sú koncipované tak, že na trávniku trávia menej času oproti konkurenčným strojom a dávajú Vám tak viac voľného času pre Vaše aktivity. Robomow je rozdelený do troch modelových radov podľa veľkosti trávnika. Modelový rad RX pre malé záhrady s rozlohou 0 až 200 m2, rad RC s rozlohou do 1500 m2 a rad RS pre záhrady do 4000 m2. Všetky modely komunikujú s majiteľom pomocou displeja alebo aplikácie v smartfóne. Výkonnejšie modely sú už v základe vybavené GSM modulom pre vzdialenú komunikáciu s majiteľom a servisným strediskom. Všetkým strojom zabezpečujeme rýchly a kvalitný servis pripadne zimnú údržbu.

Doprajte si dokonalý trávnik s robotickou kosačkou Robomow ktorý Vám budú všetci susedia zavidieť.

O značkeRain Bird

Spoločnosť Rain Bird Corporation so sídlom v Kalifornii je popredným svetovým výrobcom a poskytovateľom zavlažovacích produktov a služieb. Od roku 1933 spoločnosť Rain Bird vyrába a ponúka najširšiu škálu zavlažovacích produktov v tomto odvetví pre farmy, golfové ihriská, športové areáli, verejné parky, domy a súkromné záhrady vo viac ako 130 krajinách po celom svete. Počas posledných ôsmich desaťročí získala spoločnosť Rain Bird na celom svete viac ako 450 patentov, z ktorých prvý bol vydaný v roku 1935. Za posledných 8 rokov naše inžinierske, marketingové, výrobné a obchodné tímy vyvinuli inovatívne výrobky šetriace vodu, ktoré zahŕňajú zavlažovacie postrekovače, čerpadlá, regulátory a časovače. Dnes spoločnosť Rain Bird ponúka viac ako 4 000 zavlažovacích produktov a služieb šetriacich vodu a má zastúpenie po celom svete.

www.rainbird.eu