Automatické zavlažovanie pre Prešov, Košice, Poprad a okolie

Každá záhrada a trávnik sú jedinečné, rovnako, ako aj naši zákazníci. Vždy pre vás, vždy na mieru.

Inštalácia automatických závlah pre váš trávnik či záhradu

Oddýchnite si od večného polievania a užite si voľný čas strávený s rodinou a priateľmi. Poradenstvo, obhliadka a vyhotovenie cenovej ponuky je u nás vždy zdarma.

Robotické kosačky HUSQVARNA a ROBOMOW – predaj a inštalácia

Zabudnite na dlhé hodiny pravidelného kosenia, motania sa s káblom, vynášania pokosenej trávy, či kupovania benzínu. Váš nový robotický pomocník to zvládne všetko za vás a zabezpečí vždy dokonalý trávnik.

Automatický zavlažovací systém pre váš park, ihrisko, či rekreačnú zónu

Profesionálne riešenia aj pre najnáročnejších zákazníkov. Naša technológia je navrhnutá tak, aby minimalizovala spotrebu vody a zabezpečila pre našich klientov ideálny pomer cenovej dostupnosti a požadovaného výsledku. Okrem ušetreného času tak naše závlahy predstavujú aj ekologické riešenie. S automatickou závlahou si nie len oddýchnete, ale jej výsledky pocítite aj na spotrebe vody.

Inštalácia ponorného čerpadla, servis a zazimovanie závlahového systému

Komplexné riešenia pri čerpaní vody zo studní, vrtov a nádrži, kompletný servis, údržba a poradenstvo. Možnosť zazimovania závlahových systémov našou firmou – ochránime vašu závlahu pred zimou a zabezpečíme vášmu systému dlhú životnosť a bezproblémovú prevádzku.

O nás

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá Vám profesionálne navrhne a sprevádzkuje automatický zavlažovací systém. Ponúkame aj servis a zazimovanie systémov a inštaláciu čerpadla. Od roku 2018 sa venujeme aj predaju a inštalácii robotických kosačiek. V našej ponuke nájdete všetky modely od značiek Husqvarna a Robomow.

Spolupráca s firmou Aquagrass

Našich partnerov a dodávateľov si vždy vážime. Ak hľadáte profesionála v oblasti automatických závlah, ktorý by vašim klientom ponúkol nadštandardné služby za prijateľné ceny, alebo by ste radi videli aj vaše produkty v našej ponuke, neváhajte nás kontaktovať.