Automatický zavlažovací systém na mieru – Prešov, Košice, Poprad a okolie

Automatický zavlažovací systém šetrí váš čas, ktorý môžete stráviť s rodinou a priateľmi

Či už chcete pred domom krásny anglický trávnik, ktorý sa bude sám polievať, automatickú závlahu pre vašu malú záhradu, chatku, väčší pozemok, alebo potrebujete komplexné riešenie pre vaše ihrisko či rekreačnú zónu, Aquagrass je tu vždy pri vás.

Automatické zavlažovanie Rainbird

Naša firma používa zavlažovacie systémy Rainbird, ktorých technológia je navrhnutá tak, aby minimalizovala spotrebu vody a zabezpečila pre našich klientov ideálny pomer cenovej dostupnosti a požadovaného výsledku. Okrem ušetreného času tak naše závlahy predstavujú aj ekologické riešenie. S automatickou závlahou si nie len oddýchnete, ale jej výsledky pocítite aj na spotrebe vody.

Naše služby realizujeme najmä v Prešove, Košiciach, Poprade a blízkom okolí. Za vaším pozemkom môžeme vycestovať aj do väčších vzdialeností, môže to však ovplyvniť cenu na doprave. V prípade záujmu nám neváhajte zavolať a poradíme sa spolu, či dokážeme vyhovieť aj vašim požiadavkám.

Čo dokážeme profesionálne zrealizovať:

  • Malé záhradky aj závlahové systémy do menších okrasných plôch
  • Väčšie záhrady a pozemky nad 1 000 m2
  • Rekreačné zóny
  • Futbalové ihriská a zábavné parky

U nás sa po dokončení inštalácie zavlahového systému obchodný vzťah nekončí, ale naopak pokračuje. V prípade akýchkoľvek problémov s našou technikou vám vieme poskytnúť telefonické poradenstvo a kompletný servis. V prípade, žeby ste sa rozhodli od nás využiť viacero produktov a služieb je samozrejme možné dohodnúť si tiež zľavu.

Čo ponúkame:

  • Inštalácia automatického zavlažovacieho systému na mieru
  • Inštalácia ponorného čerpadla – komplexné riešenia pri čerpaní vody zo studní, vrtov a nádrži.
  • Predaj a inštalácia automatickej robotickej kosačky (viac info na TOMTO ODKAZE)
  • Zazimovanie závlahových systémov – ochránime vašu závlahu pred zimou a zabezpečíme vášmu systému dlhú životnosť a bezproblémovú prevádzku.
  • Kompletný servis, údržba a poradenstvo

Finálna cena závisí od veľkosti vášho pozemku, náročnosti terénu, no najmä od vašich predstav. Cenovú ponuku vám po obhliadke vystavíme zadarmo a celý proces spoločne odkonzultujeme.

Ponúkame nie len profesionálnu montáž a poradenstvo ale aj maximálne proklientsky servis. Ku každej zákazke pristupujeme vždy podľa konkrétnych požiadaviek nášho zákazníka, tak, aby sme vyhoveli akýmkoľvek nárokom.