Predaj a inštalácia robotickej kosačky – autorizovaný predajca Robomow

Viete aký je rozdiel medzi ženou a robotickou kosačkou? Kosačka dokonale zaparkuje aj sama a bez pomoci

Robotické kosačky šetria váš čas, ktorý môžete stráviť s rodinou a priateľmi. Zabudnite na dlhé hodiny pravidelného kosenia, motania sa s káblom, či kupovania benzínu. Váš nový robotický pomocník to zvládne všetko za vás.

Poradíme s výberom

Ak si chcete zaobstarať robotickú kosačku, s výberom ako aj s celou inštaláciou vám samozrejme poradíme. Vždy odporučíme vhodný produkt presne podľa vašich potrieb, poskytneme kompletné poradenstvo, a to aj po zakúpení a inštalácii kosačky. Podľa nás by kosačka mala v prvom rade spĺňať požiadavky zákazníka a zároveň nebyť zbytočne predražená kvôli funkciám, ktoré nevyužijete.

Jednotlivé série našich robotických kosačiek sa od seba líšia nie len svojim výkonom, vhodnosťou pre odporúčanú veľkosť pozemku, či rôznymi smart funkciami, ale napríklad aj schopnosťou zvládať náročnejší sklon pozemku. Ak premýšľate nad výberom, neváhajte nás osloviť telefonicky alebo e-mailom. Poradenstvo je u nás vždy zadarmo.

Robotické kosačky Robomow – záruka spokojnosti

Stále nedôverujete výkonu robotických kosačiek? Technológie napredujú každým dňom a dnes už existuje celá rada robotických pomocníkov,  ktorí sa postarajú o vašu záhradu za vás. Vďaka moderným technológiám vás už nečaká žiadne vynášanie pokosenej trávy, hodiny strávené pri kosení, motanie sa s dlhým káblom, či kupovanie benzínu.

RK modely od značky Robomow dokážu upraviť trávnik tak, aby vyhovoval akýmkoľvek nárokom. Vďaka ich schopnosti kosiť až po okraj a jedinečnému patentovanému systému kosenia bude váš dokonalý trávnik vždy v centre pozornosti. Naše robotické kosačky sa samé odparkujú do nabíjacej stanice a nemusíte po nich vynášať žiaden odpad. Samotné kosenie je tak plne automatizované a kosačky vyžadujú len minimálnu údržbu.

Inštalácia robotickej kosačky Robomow

Ceny uvádzané pri kosačkách sú bez našej profesionálnej inštalácie. Niektoré modely si zvládnete nainštalovať aj sami a inštalačný materiál je zahrnutý v cene (uvedené v popise kosačky). Pri výkonnejších modeloch však vždy odporúčame zvoliť cestu profesionálnej inštalácie našou firmou, a to najmä pri modeloch s GSM modulom. Pre určenie cenovej ponuky inštalácie je dôležitým faktorom najmä veľkosť a členitosť pozemku. Cenovú ponuku vám vystavíme zadarmo, pričom vezmeme do úvahy všetky potreby vás aj vašej záhrady.

Inštalácia pre modely Robomow RT300 a RT700 – 290 € vrátane DPH
Inštalácia pre modely Robomow RK1000, RK1000PRO, RK2000 a RK2000PRO – 390 € vrátane DPH
Inštalácia pre modely Robomow RK3000PRO a RK4000PRO – 490 € vrátane DPH


Naše služby inštalácie realizujeme najmä v Prešove, Košiciach, Poprade a blízkom okolí. Za vaším pozemkom môžeme vycestovať aj do väčších vzdialeností, môže to však ovplyvniť cenu na doprave. V prípade záujmu nám neváhajte zavolať a poradíme sa spolu, či dokážeme vyhovieť aj vašim požiadavkám.

Servis

Ak sa vyskytol nečakaný problém, potrebujete svoju kosačku opraviť, reklamovať, alebo len nabrúsiť nože, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám s odoslaním kosačky do profesionálneho servisu, kde všetky problémy vyriešia za vás.

Zazimovanie

Chcete svoju kosačku na zimu uskladniť, prečistiť, obrúsiť nože a nechať skontrolovať profesionálom? Vyberte si od nás službu zazimovanie a vaša robotická kosačka dostane počas zimy komplexnú údržbu a zároveň vám nebude zaberať váš úložný priestor.