Robotické kosačky HUSQVARNA a ROBOMOW – predaj a inštalácia

Každá záhrada a trávnik sú jedinečné, rovnako, ako aj naši zákazníci. Vždy pre vás, vždy na mieru.

Robotické kosačky šetria váš čas, ktorý môžete stráviť s rodinou a priateľmi. Zabudnite na dlhé hodiny pravidelného kosenia, motania sa s káblom, či kupovania benzínu. Váš nový robotický pomocník to zvládne všetko za vás.

Všetky modely robotických kosačiek Husqvarna a Robomow dostupné aj u nás

Ak si chcete zaobstarať robotickú kosačku, s výberom ako aj s celou inštaláciou vám samozrejme poradíme. Vždy odporučíme vhodný produkt presne podľa vašich potrieb, poskytneme kompletné poradenstvo, a to aj po zakúpení a inštalácii kosačky. Ako autorizovaný predajca samozrejme ponúkame naše služby za ceny, ktoré dokážu konkurovať dnešnej trhovej ponuke. Sústredíme sa najmä na Prešov, Košice, Poprad a okolie, ale po telefonickej dohode dokážeme vycestovať aj do väčších vzdialeností, prakticky po celom Slovensku.

Robotická kosačka by mala v prvom rade spĺňať požiadavky zákazníka. Jednotlivé série našich robotických kosačiek sa od seba líšia nie len svojim výkonom, vhodnosťou pre odporúčanú veľkosť pozemku či rôznymi smart funkciami, ale napríklad aj schopnosťou zvládať náročnejší sklon pozemku. Ak premýšľate nad výberom, neváhajte nás osloviť telefonicky alebo e-mailom. Poradenstvo je u nás vždy zadarmo.

Robotické kosačky Husqvarna – kompletná ponuka všetkých dostupných modelov Automower

Husqvarna patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie automatické kosačky na našom trhu. Či už potrebujeme kosačku pre bežné pozemky do 600 m², alebo hľadáte riešenie pre profesionálne kosenie na pozemky do 10 000 m², práve u nás nájdete kompletnú ponuku všetkých modelov. Riadenie aplikáciou a jednoduché čistenie sú samozrejmosťou u všetkých modelov.

Prispôsobte si plán kosenia prostredníctvom aplikácie Automower® Connect a vymedzte si pracovnú oblasť pomocou fyzickej alebo virtuálnej hranice, potom sa pohodlne usaďte, relaxujte a sledujte, ako si kosačka Automower® ľahko poradí so zvyškom. Keď je práca hotová alebo je potrebné nabiť akumulátor, robotická kosačka sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Vo dne aj v noci, za dažďa alebo jasného dňa sa môžete spoľahnúť, že kosačka Automower® urobí ťažkú prácu za vás.

Predaj kosačiek Husqvarna: v našej ponuke nájdete celkovo 24 modelov Automower od Husqvarny. Pri výbere vám samozrejme poradíme. V prvom rade je potrebné zvážiť najmä veľkosť vášho trávnika, maximálny sklon pozemku, ale aj nadštandardné smart funkcie, o ktoré by ste mali záujem.

Inštalácia kosačiek Husqvarna: kosačku samozrejme nainštalujeme a sprovozníme za vás. Následne vám ukážeme všetky jej funkcie a vysvetlíme celý proces údržby. Po telefonickej dohode vám vystavíme cenovú ponuku, ktorá sa odvíja najmä od veľkosti vášho pozemku a náročnosti terénu.

Robotické kosačky Robomow – záruka spokojnosti

Automatické kosačky Robomow sú u nás síce menej známe, avšak svojou kvalitou určite zvládnu konkurovať aj drahším značkám na trhu. Spoločnosť Robomow sa venuje vývoju robotických kosačiek od roku 1995 a za svoju históriu prišla s niekoľkými revolučnými technológiami v oblasti automatizovaného kosenia. Ak sa rozhodnete pre Robomow, určite si zvolíte záruku spokojnosti a dokonale pokosený trávnik.

RK modely od značky Robomow dokážu upraviť trávnik tak, aby vyhovoval akýmkoľvek nárokom. Vďaka ich schopnosti kosiť až po okraj a jedinečnému patentovanému systému kosenia bude váš dokonalý trávnik vždy v centre pozornosti. Naše robotické kosačky sa samé odparkujú do nabíjacej stanice a nemusíte po nich vynášať žiaden odpad. Samotné kosenie je tak plne automatizované a kosačky vyžadujú len minimálnu údržbu.

Predaj kosačiek Robomow: ako autorizovaný predajca na Slovensku ponúkame všetky dostupné modely Robomow. Pri výbere vám opäť samozrejme poradíme. Aj v tomto prípade je potrebné zvážiť najmä veľkosť vášho trávnika, maximálny sklon pozemku, ale aj nadštandardné smart funkcie, o ktoré by ste mali záujem.

Inštalácia kosačiek Robomow: kosačku samozrejme nainštalujeme a sprovozníme za vás. Následne vám ukážeme všetky jej funkcie a vysvetlíme celý proces údržby. Po telefonickej dohode vám vystavíme cenovú ponuku, ktorá sa odvíja najmä od veľkosti vášho pozemku a náročnosti terénu.

Inštalácia robotickej kosačky Husqvarna a Robomow

Niektoré modely robotických kosačiek si zvládnete nainštalovať aj sami a inštalačný materiál je zahrnutý v cene. Pri výkonnejších modeloch však vždy odporúčame zvoliť cestu profesionálnej inštalácie našou firmou, a to najmä pri modeloch s GSM modulom. Pre určenie cenovej ponuky inštalácie je dôležitým faktorom najmä veľkosť a členitosť pozemku. Cenovú ponuku vám vystavíme zadarmo, pričom vezmeme do úvahy všetky potreby vás aj vašej záhrady.


Naše služby inštalácie realizujeme najmä v Prešove, Košiciach, Poprade a blízkom okolí. Za vaším pozemkom môžeme vycestovať aj do väčších vzdialeností, prakticky po celom Slovensku. V prípade záujmu nám neváhajte zavolať a poradíme sa spolu, či dokážeme vyhovieť aj vašim požiadavkám.

Servis

Ak sa vyskytol nečakaný problém, potrebujete svoju kosačku opraviť, reklamovať, alebo len nabrúsiť nože, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám s odoslaním kosačky do profesionálneho servisu, kde všetky problémy vyriešia za vás.

Zazimovanie

Chcete svoju kosačku na zimu uskladniť, prečistiť, obrúsiť nože a nechať skontrolovať profesionálom? Vyberte si od nás službu zazimovanie a vaša robotická kosačka dostane počas zimy komplexnú údržbu a zároveň vám nebude zaberať váš úložný priestor.